2767
2768
2769

کناف

کناف نوعی صفحه روکش دار گچی (Dry Wall) می باشد که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. سقف ها و دیوارهای جداکننده (تیغه) کناف سازه های فلزی یکپارچه گالوانیزه می باشند که صفحات روکش دار گچی و سیمانی بر روی آنها قرار می گیرد. درز بین صفحات با بتونه درزگیری پر می شود و سطوح صاف به وجود آمده رنگ آمیزی می کنند. به عنوان نمونه دیوارهای جداکننده داخلی کناف بسیار سبک بوده و در هنگام زلزله و یا تخریب ساختمان به دلیل سبک بودن آسیب کمتری به افراد وارد خواهد شد.کم وزن بودن مصالح کناف باعث حمل آسان آن توسط کارگران و در نتیجه افزایش سرعت اجرای پروژه خواهد شد.از جمله مزایای استفاده از کناف اجرای فرم های دکوراتیو و منحنی و افزایش سطح زیر بنای ساختمان با توجه به کاهش ضخامت دیوارهای کناف نسبت به مصالح سنتی می باشد.

با توجه به نوع دیوارها، پانل های متفاوت کناف متناسب با شرایط موجود تولید شده است. در شرایط عمومی از پانل های گچی ساده یا Regular board) RG) استفاده می شود. برای مکان های مرطوب مانند آشپزخانه و سرویس ها از پانل های مقاوم در برابر رطوبت (Moisture Resistant board) استفاده می شود. این صفحات قابل استفاده در مکان هایی با رطوبت کمتر از ۹۰% می باشد. در محل هایی که احتیاج به محافظت در برابر حریق دارند، پانل هایی (Fire Resistant board) که دارای الیاف شیشه می باشند پیشنهاد می گردد که تا ۳ ساعت در برابر آتش سوزی مقاومت می کنند. پانل هایی (Fire & Moisture resistant board) هم که در برابر رطوبت و آتش مقاوم هستند، برای مکان هایی مانند چاه های تاسیساتی استفاده می شوند. در سیستم کناف، برای دیوارهای خارجی یا دیوارهایی که در تماس دائم با آب هستند از صفحات مسلح سیمانی (آکواپنل) استفاده می شود.

اگر قصد طراحی و تغییر دکوراسیون فضای آموزشی خود را دارید می توانید از مشاوره متخصصین ایساتیس پلاس بهره مند شوید. گروه  ایساتیس پلاس با داشتن سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

آدرس:میدان رسالت خیابان هنگام خیابان جهان شاهلو سی متری دوم پلاک۳۹۵

بهترین خدمات ما

دیوارپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف دیوارپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سقف کاذب

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف سقف کاذب در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

کفپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سوالی دارید؟در خدمتیم.