2775
2776
2773

سقف کشسان

در بسیاری از سرویس های بهداشتی و حمام ها شاهد استفاده از مصالح تزیینی سنتی مانند کاشی بر روی دیوارها هستیم ، البته در بسیاری از سرویس های بهداشتی با طراحی مدرن و مینیمالیستی از دیوارپوش های پشمی و یا حتی چوبی نیز استفاده می شود. اما در اکثر حمام ها به دلیل رطوبت بالا از این متریال ها استفاده نشده و از مصالح سنتی مانند کاشی و سرامیک استفاده می شود.یکی از زیباترین عناصری که می توان با در نظر گرفتن مزیت مقاومت در برابر رطوبت در سرویس های بهداشتی و حمام ها پیاده سازی کرد ، سقف کشسان لابل است.
به جرات می توان گفت که تنها متریال کاربردی که می توان از آن به عنوان سقف دکوراتیو در محیط های مرطوب از جمله حمام و سرویس های بهداشتی استفاده کرد پارچه پی وی سی سقف کششی است.گروه صنعتی لابل با استفاده از پارچه مرغوب از جنس پی وی سی ، محصولی را به شما ارائه می دهد که می توانید از آن به عنوان سقف کاذب دکوراتیو و دیوارپوش در حمام ها و سرویس های بهداشتی پیاده سازی کنید.یکی از ویژگی های متمایز کننده سقف کشسان و دیوارپوش کشسان لابل این است که می توانید رنگ های متنوع و سازگار با دکوراسیون و طراحی داخلی سرویس بهداشتی و حمام خود را انتخاب نمایید ، همچنین پارچه مرغوب و انعطاف پذیر سقف کشسان لابل امکان چاپ طرح و تصویر مورد علاقه شما را بر روی سقف کشسان و دیوار کشسان می دهد.

اگر قصد طراحی و تغییر دکوراسیون مکان اداری یا تجاری خود را دارید می توانید از مشاوره متخصصین ایساتیس پلاس  بهره مند شوید. گروه ایساتیس پلاس  با داشتن سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

آدرس:میدان رسالت خیابان هنگام خیابان جهان شاهلو سی متری دوم پلاک۳۹۵

بهترین خدمات ما

یکپارچگی ساخت

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف دیوارپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سقف کاذب

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف سقف کاذب در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

بهترین از لحاظ اقتصادی

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سوالی دارید؟در خدمتیم.