2762
2763
2764

خدمات PVC

PVC مخفف کلمه پلی وینیل کلراید (Poly vinyl chloride) و به پلیمری با ساختار شیمیایی زیر اتلاق می گردد. پی وی سی جزء پلیمرهای ترموپلاست می باشد که بسته به مواد افزونی به آن ، می تواند منعطف ( Plasticized PVC ، Soft PVC ) و یا سخت (Unplasticized ، UPVC ) گردد. در دنیای امروز یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی می باشد.بیشترین کاربرد pvc در ساختمان سازی بوده .زیرا باتوجه به قیمت ارزان تر pvc نسبت به دیگر محصولات پلیمری می توان از آن در تولید و ساخت محصولات مختلف استفاده نمود. امروزه (PVC) جایگزین بسیار خوبی برای مصالح ساختمانی می باشد و مصالح سنتی که قابلیت تولید با PVC را دارند به مرور حذف خواهند شد.

برای تهیه پلیمر pvc از فرآیندهای مختلف پلیمریزاسیون استفاده می شود و در نهایت پلیمر حاصل نیز با همان فرآیند معرفی خواهد شد. فرآیندهای پلیمریزاسیون pvc عبارتند از :

پلیمریزاسیون تعلیقی
پلیمریزاسیون امولسیونی
پلیمریزاسیون توده ای
فرآیندهای مختلف تولید pvc سبب می شود که محصولات تولید شده نیز بر شکل و اندازه دانه بندی ، قابلیت جذب روغن های نرم کننده ، ویژگی های نوری ، الکتریکی ، فیزیکی ، میکانیکی و نیز موارد کاربردی ، با یکدیگر متفاوت شوند.

خواص PVC
ارزان
استنحکام بالا
مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، روغنها ، اسیدهای ضعیف
مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی نا مناسب

اگر قصد طراحی و تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کار خود را دارید می توانید از مشاوره متخصصین ایساتیس پلاس بهره مند شوید. گروه ایساتیس پلاس  با داشتن سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

آدرس:میدان رسالت خیابان هنگام خیابان جهان شاهلو سی متری دوم پلاک۳۹۵

بهترین خدمات ما

دیوارپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف دیوارپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سقف کاذب

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف سقف کاذب در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

کفپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سوالی دارید؟در خدمتیم.