3384
3374
3375

تفریحی-ورزشی

اگر میخواهید کمتر از ورزش کردن خسته شوید و در محیطی جذاب تر تمرینات خود را بگذرانید باید در دکوراسیون و چیدمان باشگاه و سالن تمرین بسیار دقت کنید و از ایده های خلاق و اصولی استفاده کنید.تحقیقات نشان داده بازده تمرینات برای افرادی که در محیط هایی با دکور جذاب تمرین میکنند بیشتر از محیط های معمولی است.چند نکته در چیدمان دکور باشگاه ها تاثیر بسیار زیادی دارد که به آنها را بررسی میکنیم.

اگر در محیطی باز و دارای روشنایی مطلوب تمرین میکنید بدانید که سر حال تر از کسی هستید که در محیط بسته و تاریک تمرین میکند. نور باید متناسب با فضای باشگاه باشد.نه به آن روشنی که چشمانتان اذیت شود و نه به آن تاریکی که فکر کنید وارد سالن سینما شده اید. افرادی که در محیط هایی با نور بد فعالیت ورزشی خود را انجام میدهند معمولا از تمرین خسته میشوند یا همیشه هنگام تمرین کسل هستند، برعکس در نور مناسب تمرین بسیار لذت بخش تر است و ورزشکار میتواند به روحیه ای بسیار خوب تمرین های خود را انجام دهد.

اگر باشگاه شما برای رشته ی بدنسازی و فیتنس باشد باید فضای بزرگی داشته باشد تا بتوان تجهیزات بدن سازی مانند تردمیل ، دوچرخه ثابت و اسکی فضایی را در آن قرار داد.رشته های ورزشی دیگر مانند یوگا و ایروبیک تجهیزات زیادی ندارند، ممکن است تنها زیر انداز، توپ سوئیسی و دمبل برای این ورزش ها استفاده شود. بنابراین لازم نیست تا نگران اشغال فضا باشید. باید سعی کرد تا در این نوع رشته های ورزشی از رنگ هایی در دکور باشگاه استفاده کرد که شاد هستند. رنگ های سرد و تیره باعث خستگی و کسل شدن میشوند. بهتر است از رنگ های روشن و شاد استفاده شود.

اگر قصد طراحی و تغییر دکوراسیون مجموعه تفریحی – ورزشی خود را دارید می توانید از مشاوره متخصصین ایساتیس پلاس بهره مند شوید. گروه ایساتیس پلاس با داشتن سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

آدرس:میدان رسالت خیابان هنگام خیابان جهان شاهلو سی متری دوم پلاک۳۹۵

بهترین خدمات ما

دیوارپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف دیوارپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سقف کاذب

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف سقف کاذب در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

کفپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سوالی دارید؟در خدمتیم.