3494
3495
3496

آرایشگاه زنانه

آرایشگاه ها جزء مکان هایی هستند که زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آن ها بیش از هر فضای دیگری مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است و در بسیاری از موارد موفقیت یک آرایشگر در جذب مشتری های بیشتر از اینکه مدیون هنر و کار آرایشگر باشد مدیون زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آرایشگاه است.

طراحی منحصر به فرد و متفاوت برای دکوراسیون های آرایشگاه زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است و بیشتر آرایشگر ها قبل از شروع کار و یا بعد از گذشت مدت زمانی از شروع کار خود اقدام به ایجاد و یا تغییر دکوراسیون داخلی آرایشگاه می کنند و سعی دارند تا دکوراسیون آرایشگاه خود را به بهترین شکل طراحی کنند.

نورپردازی در دکوراسیون آرایشگاه زنانه یکی دیگر از مهمترین نکاتی است که باید در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه مورد توجه قرار بگیرد زیرا رضایت مشتری زمانی جلب می شود که بعد از اتمام  آرایش بتواند چهره خود را با رنگ و لعاب دلخواهش ببیند که لازمه این امر طراحی نورپردازی مناسب در اطراف آینه است. برای انتخاب رنگ نور آرایشگاه بهتر است از هر دو رنگ زرد و سفید استفاده کنید.
در کشور های اروپایی برای طراحی نورپردازی از لامپ های حبابی در اطراف آینه استفاده می شود ولی در کشور های آسیایی نظیر ایران نصب نور در سقف دکوراسیون آرایشگاه مردانه و زنانه کاربرد بیشتری دارد.

بعد از چیدمان وسایل آرایشگاه و پارتشین بندی قسمت های مختلف برای اصلاح و میکاپ و پدیکور و مانیکور و …. و طراحی نورپردازی نوبت به تزیینات دیوار می رسد شما می توانید دیوار های آرایشگاه زنانه را با وسایلی مانند باکس های تزیینی و لوازم دکوری فانتزی و نصب برچسب هایی با اشکال مرتبط به حرفه آرایشگری به زیبایی تزیین کنید.

اگر قصد طراحی و تغییر دکوراسیون آرایشگاه زنانه خود را دارید می توانید از مشاوره متخصصین  ایساتیس پلاس بهره مند شوید. گروه ایساتیس پلاس با داشتن سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

آدرس:میدان رسالت خیابان هنگام خیابان جهان شاهلو سی متری دوم پلاک۳۹۵

بهترین خدمات ما

دیوارپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف دیوارپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سقف کاذب

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف سقف کاذب در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

کفپوش

گروه ایساتیس پلاس با تولید و عرضه انواع مختلف کفپوش در طرح ها و رنگ های مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

سوالی دارید؟در خدمتیم.