قیمت قرنیز

قرنیز

قرنیز از گذشته تا به امروز در ساختمان ها استفاده می شد که نوع چوبی ، آجری و سنگی آن مطرح بود. بعد از گذشت مدت زمانی طولانی قرنیز ام دی اف و استایرن به جای سنگی استفاده شد. برای انتخاب نوع قرنیز در محل مورد نظر باید به مصالح استفاده شده و طرح داخلی آن ساختمان توجه کنیم تا هنگام اتمام نصب شاهد هماهنگی طرح قرنیز و کفپوش و دیوار باشیم.

به طور مثال می توان گفت اگر کفپوش های آن مکان رنگی نسبتا روشن دارد باید از قرنیز رنگ تیره تر استفاده کرد تا جلوه ی ویژه ای داشته باشد.همچنین باید به این موضوع نیز توجه داشت که می توان رنگ و طرح آن را با رنگ کابینت ها و در های سالن نیز ست کرد.

قرنیز ام دی اف

قرنیز ام دی اف معمولا برای مکان هایی که دارای پارکت و کفپوش هستند ، مورد استفاده قرار می گیرند. و ضخامت آن باید ۱۶ میل باشد.

"<yoastmark

قرنیز سنگی

از جنس سنگ است و بهتر است در مکان هایی که کف آن از سنگ یا سرامیک است استفاده شود و رنگ آن نیز مشابه با همان سنگ یا سرامیک باشد.

"<yoastmark

قرنیز پی وی سی (pvc)

قرنیز پی وی سی دارای دو نوع تو پر و دو تیکه است که برای پوشش سیم ها و کابل ها مورد استفاده قرار می گیرد ولی نوع توپر آن دارای استحکام بیشتری است اما هر دو نوع آن در برابر رطوبت مقاوم هستند.

"<yoastmark

 

ایساتیس پلاس نام کارخانه های صنعتی است که در زمینه محصولات دکوراتیو مانند کف پوش ، دیوار پوش ، سقف کاذب و پارکت فعالیت دارد.

این مجموعه زمینه تولید ، واردات ، پخش محصولات دکوراتیو و طراحی و اجرا پروژه های مربوط به دکوراسیون داخلی فعال میبیاشد. واحد طراحی و اجرا طبق روش های روز معماری با در نظر گرفتن نیاز مشتریان در پروژه های اداری – تجاری – ورزشی – بیمارستانی – مسکونی با دارا بودن تیم های نصب حرفه ای آماده خدمت رسانی در کل ایران عزیز  و سایر کشورهای همسایه میباشد.

تولید کننده مصنوعات چوبی و ام دی اف ، کابینت آشپزخانه ،پارتیشن و میزهای اداری و دکورهای فروشگاهی

تامین انواع دیوارپوش ، سقف کاذب ، پارکت ، کفپوش به صورت عمده و خرد (کلی و جزئی) فقط از طریق تماس با شماره تلفن دفتر مرکزی فروش ۰۲۱۷۷۸۹۵۵۷۸ و مدیر فروش ۰۹۱۲۳۸۸۵۹۸۷ انجام میپذیرد

آدرس:میدان رسالت خیابان هنگام خیابان جهان شاهلو سی متری دوم پلاک۳۹۵

پاسخی بگذارید

دیدگاه

*

سوالی دارید؟در خدمتیم.