دیوارپوش mdf جدید

دیوارپوش mdf جدید

دیوارپوش mdf جدید

دیوارپوش mdf جدید با طراحی خاص و متنوع و با انواع رنگ ها، یکی از دیوارپوش های پرطرفدار و پرکاربرد است. دیوارپوش mdf امروزه در ساختمان ها و طراحی داخل ساختمان بیشتر از سایر دیوارپوش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیوارپوش mdf جدید از کیفیت بالایی برخوردار است و جنس آن از چوب ام دی اف است که برای پوشش دیوار در سبک های مدرن استفاده می شود. دیوارپوش mdf در ضخامت های متفاوتی وجود دارد و با توجه به ضخامت آن، وزن آن نیز متغیر است، بنابراین توصیه می شود دیوارپوش mdf انتخابی دارای ضخامت کم باشد.

"<yoastmark

موارد استفاده از دیوارپوش mdf

  • دیوارپوش ام دی اف به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رفت و آمد روزمره دارد، در مکان های پر تردد استفاده می شود.
  • این دیوارپوش بر روی دیوارهای سیمانی، سطوح کاشی و سنگ ، همچنین سطوح ناهموار و حتی به عنوان سقف کاذب استفاده می شود."<yoastmarkدیوارپوش mdf جدید

مزایای دیوارپوش mdf جدید

  • دیوارپوش mdf در برابر ضربه و ساییدگی مقاومت بالایی دارد.
  • این دیوارپوش نسبت به سایر دیوارپوش ها دارای زیبایی و تنوع رنگ بیشتری می باشد.

"<yoastmark

معایب دیوارپوش mdf

دیوارپوش ام دی اف با تمام ویژگی های مثبت و خوبی که دارد، شامل یک ویژگی منفی نیز می باشد که می توان گفت این دیوارپوش در برابر رطوبت و آب مقاوم نمی باشد و بهتر است از آن در مکان های مرطوب استفاده نشود.

"<yoastmark

قیمت دیوارپوش mdf

دیوارپوش ام دی اف همانطور که اشاره شد، دارای رنگ ها ، طرح ها و ضخامت های متفاوتی است. بنابراین با توجه به این تفاوت ها قیمت دیوارپوش ام دی اف در موارد مختلف ، متفاوت است.ایساتیس پلاس تولیدکننده انواع دیوارپوش ، سقف کاذب ، پارکت ، کفپوش می باشد که مفتخر است با مشاوره و فروش با قیمت مناسب ، مشتریان خود را راضی نگه دارد.

برای اطلاع بیشتر از قیمت دیوارپوش mdf و مشاوره و سفارش آن با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

دیدگاه

*

سوالی دارید؟در خدمتیم.