تاپشیت چیست؟

تاپشیت ها نوعی ورق های upvc هستند که به عنوان دیوارپوش و سقف کاذب به کار برده می شوند. ورق های تاپشیت در طول و عرض بالا تولید می شوند و یک تکه و بدون درز اجرا می شوند.

دیوارپوش تاپشیت در انواع طرح های مختافی همچون: سنگ،چوب،کاغذ دیواری،تک رنگ تولید می شوند. این دیوارپوش ها همان طرح سنگ مصنوعی هستند و به آن ها ماربل شیت نیز گفته می شود.

از ویژگی های این دیوارپوش ها به اجرای سریع آسان آن می توان اشاره کرد. همچنین تاپشیت ها آنتی باکتریال بوده و قابلیت اجرا در مراکز درمانی و بهداشتی و رستوران ها را دارند. این دیوارپوش ها را می توان با انواع مواد شوینده شستشو داد.

مقاومت دیوارپوش ها در مقابل ضربه بالا بوده و برای فضاهای پر تردد مناسب تراست. تاپشیت ها خوداطفا هستند و در آتش سوزی شعله ور نمی شوند.

رنگ و کاغذدیواری بهترین روش‌ها برای تزئین دیوار‌ در طراحی دکوراسیون داخلی هستند؛ اما امروزه شیوه‌ی جدید دیگری به دنیای معماری وارد شده است، استفاده از دیوارپوش‌! دیوارپوش، پوششی از نوع پی‌وی‌سی، سنگ یا چوب است که بدون هیچ‌گونه آسیب یا اشغال فضا، دیوار را به زیبایی می‌پوشاند. دیوار‌ها بخش وسیعی از دکوراسیون فضا را در برمی‌گیرند، بنابراین شایسته است که برای طراحی آن‌ها وقت و سرمایه کافی بگذاریم و با متخصصین ایساتیس پلاس مشورت کنیم.

پاسخی بگذارید

دیدگاه

*

سوالی دارید؟در خدمتیم.